Welcome
Downloads Home
Best Files
Review Guidelines
Main site
Forums
Code of Conduct
Search

Advanced Search
Player Created Maps
Home
New Releases
New Reviews
New Comments
Top-Rated

Submit File
Browse Categories
New Files

Downloads Home » Player Created Maps » Berbatov - Mirkwood Towerwar (2p) 1.06

Download File Post Review Post Comment

Berbatov - Mirkwood Towerwar (2p) 1.06

Author File Description
Berbatov
File Details
ROTWK Map: No
Number of Players: 2
One Ring: No
AI: No
Minimap:
Haritayı kaldırma nedenim yorumlarda gözüküyor.
( My reason for removing the map appears in the comments. )
AuthorComments & Reviews   ( All | Comments Only | Reviews Only )
BANG BIGBANG Heykelleri tünel olarak kullanma fikri nerden geldi aklına :)
BANG BIGBANG Kardeş bildiğin kodlarımı alıp yapıştırmışsın bari emeğe saygı kimden aldığını alıntı yap; bu ne saygısızlık. Böyle yapınca topluluğa hiçbir şey katmıyorsun. Sen sağdan soldan benim ve başkaların haritalarından birkaç bölüm alıp kendi ini dosyana koymuşsun; eminim sana ait hiçbir şey yok map.ini'de. İş mi yaptığını sanıyorsun? Bir şey başardığını mı sanıyorsun? Benim eski haritalarıma bak kimden faydalandığımı hep belirtmişim. Eğer seviniyorsan bir şey yaptım diye sevinme; emek hırsızı dışında başka bir bok değilsin. Senin gibi bir sürü köpek var, Gannicus, MAD'ler ve bazı TW yapanlar alıp kullanıp bir de karşıma geçip iş yaptık diye konuşuyorlar. Devam edin kodumun emek hırsızları :)

[Edited on 06/15/21 @ 02:34 PM]

BANG BIGBANG DO NOT PLAY AND DOWNLOAD THIS F.CKING MAP, THIS FAKE MAKER STEAL MY AND SOME OTHER MAP MAKERS' CODES AND HE CLAIMS "MY CODES & MY MAP".
HE COPIED AND PASTED SOME OF OUR CODES, THAT'S ALL. THERE IS NO JUST A SINGLE LETTER WHICH IS DIFFERENT THAN OURS. EVERYTHING IS EXACTLY THE SAME. HE HAS NOT WRITTEN A SINGLE CODE IN HIS MAP.

HE CAN'T EVEN ANSWER ME.

[Edited on 06/17/21 @ 12:49 PM]

Berbatov
File Author
Uzun süredir bu siteye girmiyordum. Yorumunuzu yeni gördüm ve çok üzüldüm. Evet sizden ve başka birçok haritadan kod aldım. Bazılarını düzenledim, bazılarını direkt olarak kullandım. Çünkü bu benim ilk haritam. Buradaki herkes eğlence amacıyla bu haritaları yapıyor. Kimse bu işten para kazanmıyor. Böyle bir tepki vereceğinizi bilseydim kodlarınızı kullanmazdım. Ben bu haritayı silerim problem değil. Ama bu kadar sinirlenmeniz beni gerçekten şaşırttı ve üzdü.
BANG BIGBANG Akıllı ve terbiyeli bir insanmışsın. Bundan dolayı özür dilerim ancak kusura bakma, ben başlarda bu seviyeye gelmek için aylarımı verdim. İlk haritamı yaptığımda, kimden kod aldığımı yazdığım halde benim üstüme gelenler oldu. Ondan sonra ciddi işler çıkarınca benden habersiz kodlarımı alıp kullananlar oldu hem de popüler adamların yaptıkları. Bana kalsa umrumda değil; aynen öyle para kazanılmıyor bu işten ama ben buna rağmen kimden ne yardım almışsam hep belirttim. Bu yapılan işe saygıdır. Ayrıca reklamdır da... Belki hevesini kırdım senin ama kırılmasın aksine hırslanmalısın. Sadece kimlerin kodlarını aldığını belirt bu kadar. Tabii kimse buraları okumaz; oyunun içinde belirteceksin :) oyun başlarken introda ha ben buna takılmıyorum. Herhangi bir yerde belirtmen yeterli ama buna takılan çok adam var.
EolBunito Post map again and just credit the above's autist, and done.

Post Review Post Comment

HGDL v0.8.0

Login
Forum Username:


Password:
Create a new account
Forgot password?
Statistics
Downloads:194
Favorites: [Who?]0
Size:222.67 KB
Added:05/26/21
Updated:07/10/21